My Chemical romance FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Chemical romance FORUMAS

Populiarios grupės forumas
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mansoną piktina „My Chemical Romance“

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
kukushke
Admin
kukushke


Pranešimų skaičius : 118
Registration date : 2007-08-01

Mansoną piktina „My Chemical Romance“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mansoną piktina „My Chemical Romance“   Mansoną piktina „My Chemical Romance“ Icon_minitimeŠt. 08 04, 2007 8:00 pm

Ekstravagantiškasis amerikiečių dainininkas Marilynas Mansonas emo muzikos žvaigždes „My Chemical Romance“ apibūdino kaip „keliančias gailestį“ ir pareiškė, jog šio kolektyvo muzikantai bando jį kopijuoti.

Šokiruoti mėgstantis M.Mansonas, kurio šlovės dienos, panašu, liko praeityje, tvirtino, kad kompozicija „Mutilation is the Most Sincere Form of Flattery“, įrašyta jo paskutiniame albume „Eat Me, Drink Me“ skirta būtent „My Chemical Romance“.

Reklama
„Šiandien jokios taisyklės nebeegzistuoja. Jūs vagiate, užuot kažką davę mainais. Jūs imate mano sugalvotas formas“, - šioje dainoje savo nepasitenkinimą reiškia M.Mansonas.

„Dėl šių nuobodžių, tuščių žmogeliukų, virtusių apgalėtinomis mano kopijomis, man gėda būti pačiu savimi“, - iš peties dėjo M.Mansonas.
Atgal į viršų Go down
http://ashllee.goodoles.com
Barbė *mCr*[Lolė]
Admin
Barbė *mCr*[Lolė]


Pranešimų skaičius : 137
Location : kaunas
Registration date : 2007-08-02

Mansoną piktina „My Chemical Romance“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mansoną piktina „My Chemical Romance“   Mansoną piktina „My Chemical Romance“ Icon_minitimeŠt. 08 04, 2007 10:36 pm

Nenaujiena ;DD
Nu bet. mcr nepanasus i ji.
nes jie groja roka.o jis metala
Atgal į viršų Go down
http://www.one.lt
kukushke
Admin
kukushke


Pranešimų skaičius : 118
Registration date : 2007-08-01

Mansoną piktina „My Chemical Romance“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mansoną piktina „My Chemical Romance“   Mansoną piktina „My Chemical Romance“ Icon_minitimePir. 08 06, 2007 9:59 am

Barbė *mCr*[Lolė] rašo:
Nenaujiena ;DD
Nu bet. mcr nepanasus i ji.
nes jie groja roka.o jis metala
tau nenaujiena , o man naujiena xDDD
Smiles
Atgal į viršų Go down
http://ashllee.goodoles.com
Siuntejas.

Siuntejas.


Pranešimų skaičius : 16
Location : Fucking Alytus
Registration date : 2007-09-02

Mansoną piktina „My Chemical Romance“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mansoną piktina „My Chemical Romance“   Mansoną piktina „My Chemical Romance“ Icon_minitimeSk. 09 02, 2007 8:11 pm

Pavydo auka, tas Mansonas. lol!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mansoną piktina „My Chemical Romance“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mansoną piktina „My Chemical Romance“   Mansoną piktina „My Chemical Romance“ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mansoną piktina „My Chemical Romance“
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
My Chemical romance FORUMAS :: Informacija apie grupę :: Naujienos-
Pereiti į: